Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuálne informácie

AUTOBUSOM DO SLOVENSKÉHO RAJA

Nové autobusové spojenia do Slovenského raja pre vás už počas najbližších májových víkendov!

Milí priatelia turistiky v Slovenskom raji!

Počas nadchádzajúcich predĺžených májových víkendov sa budete môcť odviezť na turistiku do Slovenského raja a späť novými turistickými autobusovými spojmi. Pridané autobusy spoja Spišskú Novú Ves so všetkými turistickými strediskami severnej časti Slovenského raja (aj Hrabušice - Píla!). Pokiaľ prichádzate do nášho regiónu vlakom, autobus stojí aj pri železničnej stanici Vydrník nadväzne na príchody/odchody vybraných osobných vlakov.

Tak ako aj v minulých rokoch, Oblastná organizácia cestovného ruchu Slovenský raj & Spiš v spolupráci s dopravnou spoločnosťou Eurobus, a. s., pracuje na nových možnostiach dopravy do destinácie Slovenského raja, pre Váš maximálny komfort. Aktuálne okrem vyššie spomenutých spojov pripravujeme aj tzv. Letný bus. Bližšie informácie k nemu poskytneme už čoskoro.


Cestovný poriadok linky 810438 s novými pridanými spojmi č. 37, 47, 40 a 44 (poznámka č. 82) nájdete tu:

Cestovný poriadok linky 810438 Spišská Nová Ves - Spišský Štvrtok - Hrabušice - Vydrník - Betlanovce - Hrabušice, platný od 19. 4. 2017 (pdf)

V nadväznosti na zmeny na linke 810438 bol zmenený aj cestovný poriadok linky 810435:

Cestovný poriadok linky 810435 Spišská Nová Ves - Čingov - Spišské Tomášovce - Spišská Nová Ves, platný od 19. 4. 2017 (pdf)

Prajeme príjemné cestovanie a pobyt v Slovenskom raji.

OOCR Slovenský raj & Spiš
www.spis-region.sk, www.vraji.sk


 

OZNAM BANÍCKEHO MÚZEA V ROŽŇAVE

Expozície v areáli na Šafárikovej 41 – 43 v Rožňave (Expozícia baníctva a hutníctva Gemera, Banské pracoviská a Expozícia prírody Slovenského krasu a priľahlých oblastí) sú od 1. 11. 2014 zatvorené do odvolania. Dôvodom je prebiehajúca rekonštrukcia areálu.


V Andrássyho obrazárni sa konajú príležitostné výstavy, o ktorých sa dozviete na hlavnej stránke baníckeho múzea a v sekcii výstavy.

Informácie na: http://www.banmuz.sk/otvaracie-hodiny/.

 


 

Za obsah zodpovedá
Juraj Karika

Webmaster Mesta Dobšiná

dnes je: 23.10.2017

meniny má: Alojzia

webygroup

English version
Úvodná stránka